Читалачка секција ЈУ ОШ „Вук Караџић” – дневници писања

Да је писац бити лако – писац би, је ли, био свако! У тишини читаонице екипа ,,Наткњижевно књижевно вече“ припрема своје читалачке биљешке, пардон, дневнике писања! За то вријеме екипа ,,Седам Сњежана и патуљак“ вриједно припрема бајковити смјехотрес! А на самом уласку, на Одјељењу за дјецу, нису пропустили да упишу своје импресије о омиљеним дјелима на ,,Читозид“! Ко? Па, ,,Књигочаробњаци“, наравно!!!

Сродни чланци